Terč číslo 26 (Policejní parkurový terč)

4,00  včetně 21% DPH

Jestliže budete objednávat pouze tento produkt je minimální odběr 30 ks!!!!

DOPRAVA A PLATBA

Katalogové číslo: TR26/01 Kategorie:

Popis

Policejní parkurový terč

Tento terč představuje siluetu útočníka do půli těla. Postava je označena různě bodovanými poli, na různých částech těla. Tato střelecká disciplína je známá také pod názvem parkur FBI, což ukazuje na místo jejího vzniku.

Podmínky soutěže jsou předem definovány a závodník může dlouhodobě trénovat jednotlivé fáze. Policejní parkur se střílí pistolí nebo revolverem na papírový terč a také způsob hodnocení není nijak složitý.

Střelecká disciplína Policejní parkur se skládá ze 7 částí. Každý závodník střílí do jednoho terče tvaru postavy postupně ze vzdálenosti 7, 35, 30, 25, 20, 15 a 10 metrů v předepsaných polohách (vstoje, vleže, vsedě, zpoza krytu, vkleče) s předem stanoveným způsobem držení zbraně (jednoruč, obouruč) a nabíjení.

Na každou část policejního parkuru je stanoven čas střelby a počet výstřelů. Měří se tedy počet zásahů a čas. Celkový čas činí 5 min. 30 sek. a závodník může vystřelit celkem 50 nábojů. Vše probíhá na určené povely, každý závodník má svého časoměřiče. Součet bodů ze všech částí dává celkový výsledek. Maximální nástřel činí 250 bodů. Nejlepší střelci dosahují výkonu nad 240 bodů.

Formát:       B2 (48 x 65 cm)
Materiál:     Recyklovaný papír 70 g/m2
Hmotnost:   21,84 g

Další druhy terčů si můžete vybrat zde

Další informace

Hmotnost 21,84 g
Rozměry 480 × 650 mm