(14) Kniha registrovaného partnerství (100 listů) – K DISPOZICI POUZE STARÝ VZOR S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU!!!

150,00  včetně 21% DPH

Kniha registrovaného partnerství NENÍ v současnosti na skladě, tedy není možné ji okamžitě dodat. Důvodem je nová podoba novely zákona o matrikách, která je v současnosti v Poslanecké sněmovně a do druhého čtení je zařazena v průběhu tohoto září. Je velmi pravděpodobné, že se její podoba bude měnit, proto vyčkejte s jejím objednáním. V případě, že byste o tuto knihu (současná podoba) měli i přesto zájem, vyrobíme ji na zakázku, avšak dodací lhůta bude poněkud delší, počítejte minimálně 14 dní.

POPLATEK ZA DOPRAVU A BALNÉ

Osobní odběr

zdarma (po obdržení emailové výzvy)

Hmotnost zásilky méně než 1 kg

130 Kč (Česká pošta)

Hmotnost zásilky mezi 1-10 kg

165 Kč (PPL)

Hmotnost zásilky mezi 10-30 kg

220 Kč (PPL)

Hmotnost zásilky více než 30 kg

280 Kč násobeno počtem balíků (PPL)

Katalogové číslo: T983/001 Kategorie:

Popis

Kniha registrovaného partnerství

Kniha registrovaného partnerství NENÍ v současnosti k dispozici. Podoba novely zákona o matrikách, která se jí bude týkat, zejména z důvodu zavedení působnosti k přijímání prohlášení o vstupu do registrovaného partnerství na všechny matriční úřady, není zatím zcela zřejmá. Návrh novely je v současnosti v Poslanecké sněmovně a do druhého čtení je zařazen v průběhu měsíce září. Druhé čtení dává větší jistotu, zda si knihu pořídit či nikoliv, případně zda nedojde k nějaké další změně. Z tohoto důvodu doporučujeme vyčkat s nákupem Knihy registrovaného partnerství. Budeme však dělat vše proto, aby byla kniha před začátkem roku 2024 k dispozici. V současném návrhu by knihu mělo vlastnit všech 1 269 matričních úřadů.

V případě, že byste přesto měli o současnou podobu knihy zájem, bude Vám vyrobena na zakázku, což však znamená, že její dodací lhůta bude delší, než je obvyklé, minimálně 14 dní.

Přesto však doporučujeme vyčkat s nákupem Knihy registrovaného partnerství na konec roku 2023, kdy již bude vyráběna dle nového, schváleného vzoru.

Formát:       A4 (210×297 mm)
Hmotnost:   965 g
Hřbet:           20 mm

Další informace

Hmotnost 1010 g
Rozměry 210 × 297 mm